Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 10, 2018 in Wnętrza |

Jak zrobić proste dekoracje na stół wielkanocny? Idealne dekoracje na wielkanocny stół dla każdego

Specjalne okazje wymagają specjalnej aranżacji naszej codziennej przestrzeni. Zwłaszcza jeśli mówimy o pięknej oprawie świąt Bożego Narodzenia lub Wielkiej Nocy. W jaki sposób wykonać proste dekoracje na stół wielkanocny, które będą cieszyć oko i sprawią, że świąteczne śniadanie będzie naprawdę niezapomniane?

Jak zrobić dekoracje na stół wielkanocny?

Możliwości jest wiele. Wielkanoc kojarzy się nam najczęściej z pierwszymi, wiosennymi kwiatami i baziami. Kompozycji z nich nie może zatem zabraknąć na świątecznym stole. Można również pokusić się o własnoręczne wykonanie wielobarwnych pisanek czy kraszanek. Oczywiście dla najmłodszych nie może zabraknąć zajączków i kurczaków z czekolady.

Proste dekoracje na stół wielkanocny

Oprócz elementów czysto ozdobnych warto również pomyśleć, jak zrobić dekoracje na stół wielkanocny, które będą przy tym funkcjonalne. Istnieje wiele sposobów składania serwetek w małe dzieła sztuki – dzięki temu nasz stół nabierze niepowtarzalnego charakteru. Oczarujemy gości i sprawimy, że świąteczne śniadanie będzie niezapomniane i bardzo piękne.