Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lut 26, 2018 in Wnętrza |

Zamów nakładki na schody

Różnego rodzaju nakładki, które możemy umieścić na starych i zniszczonych schodach stają się coraz popularniejsze. Oczywiście możemy pomyśleć o montażu płytek podłogowych bądź wykładziny dywanowej, ale jeśli mieliśmy wcześniej schody wykonane z drewna, to właśnie wykonane z tego samego materiału nakładki będą najlepszym wyborem!

Koszt montażu nakładek

Nakładki to wydatek kilkudziesięciu złotych od stopnia. Trzeba jednak jeszcze mieć świadomość tego jaka będzie cena usługi położenia, czyli montażu takich nakładek. Drewniane nakładki na schody montuje coraz więcej firm, więc ze znalezieniem specjalistów, którzy podejmą się takiego zlecenia nie powinno być szczególnie trudne. Z reguły trzeba liczyć się z wydatkiem 50 złotych od stopnia. W sumie jest więc to 100 złotych za jeden stopień. Czy to mało, czy dużo? Każdy musi sobie odpowiedzieć samemu. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak duże schody posiadamy, a także czego wymagamy od ich renowacji. Im będą to większe wymagania, tym będzie drożej.

Kupno nowych schodów!

Ile pieniędzy trzeba wydać na nowe schody? Z reguły minimum 10 000-15 000 złotych. Nie są to małe pieniądze więc w bardzo wielu przypadkach najsensowniejszy wydaje się zakup nakładek oraz ich montaż. Przynajmniej za stosunkowo niewielkie pieniądze, a już na pewno za znacznie niższe, możemy cieszyć się ładnymi schodami, które będą nam z powodzeniem służyć przez wiele długich lat. Oczywiście jak zawsze decyzja należy do osoby, która myśli o remoncie.