Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2018 in Wnętrza |

Dekoracje na stół pary młodej. Jak udekorować salę weselną? Dekoracje z owoców na stół weselny

Każda młoda para pragnie, aby dzień ich ślubu i wesela był najpiękniejszym i taki, który pozostanie w pamięci na długie lata. Z tego też powodu wszyscy dbają o każdy najmniejszy nawet detal. Bardzo istotne są pod tym względem odpowiednie detale, które ozdobią salę weselną, na przykład dekoracje z owoców na stół weselny lub świeże kwiaty. Jak wybrać te najlepsze opcje, żeby zachwycić wszystkich gości?

Dekoracje na stół pary młodej, a ozdoby sali weselnej

Jaka jest zasada? Mówiąc najprościej wesele to święto nowożeńców, czyli to ich stół musi się wyróżniać. Dlatego dekoracje na stół pary młodej powinna być bardziej rozbudowana – może się w niej pojawić więcej kwiatów lub owoców. Jest jeden warunek – nie może ona zasłaniać gościom pary młodej.

Dekoracje z owoców na stół weselny

Stoliki gości powtarzają z kolei motyw dekoracyjny z głównego stolika – może to być dekoracja z owoców na stół weselny – delikatna i subtelna, która sprawi, że wszyscy poczują się odświętnie. Ozdoby powinny wpasowywać sie w charakter imprezy, wyrażać indywidualny gust nowożeńców. W końcu to ich najważniejszy dzień!