Pages Menu

Categories Menu

Posted by on cze 20, 2018 in Wnętrza |

Dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu. Dekoracje na specjalne okazje – jakie wybrać? Dekoracja stołu na rocznicę ślubu na niebiesko

Codzienne dekoracje stołów są coraz popularniejszym elementem aranżacji naszych salonów i jadalni. Dbamy o to, żeby zawsze stały na nich świeże kwiaty, warzywa lub owoce. Jednak tego typu produkty nie wystarczą, jeśli szykujemy większe przyjęcie lub przed nami specjalna okazja. Jaka powinna być dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu lub na chrzciny dziecka?

Na bogato, modnie czy ekologicznie? Dekoracja stołu na rocznicę ślubu

Sposób w jaki przygotujemy stół na wielkie, rodzinne uroczystości jest bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników. Jeśli jesteśmy zwolennikami minimalizmu, pięknie zaprezentuje się monochromatyczna dekoracja stołu na niebiesko, zielono lub pomarańczowo. Jak wybrać właściwy sposób ozdobienia stołu?

Dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu, czy może to być dekoracja stołu na niebiesko?

Przyjrzyjmy się, jak wygląda całościowo nasza jadalnia i otoczenie stołu. Od tego zależy, jak powinny wyglądać same nakrycia. Mogą być monochromatyczne, mogą być zdobione bogatymi ornamentami. Bądźmy jednak spójni i konsekwentni, żeby nie wprowadzić kiczu na nasz stół. Przecież dekoracja stołu na rocznicę ślubu ma podkreślić odświętny charakter i sprawić, że wszyscy poczują się dobrze i szczęśliwie.