Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 3, 2018 in Wnętrza |

Glazura do kuchni

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym nieraz ciężko jest utrzymać nienaganną czystość. Odpowiednie płytki ceramiczne mogą ułatwić walkę z tłuszczem i brudem. Nowoczesna glazura jest nie tylko ładna, ale i łatwa w utrzymaniu.
Glazura do kuchni powinna pasować stylem do mebli kuchennych i podłogi. Ciekawym rozwiązaniem są zestawienia na zasadzie kontrastów. Należy jednak pamiętać, aby taka nowoczesna glazura była w jednej palecie barw co szafki kuchenne.

 

Ciekawym rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością w Ameryce lub w krajach zachodniej Europy jest glazura 3D. Taki produkt może być znacznie kosztowniejszy niż tradycyjna glazura do kuchni. Efekt jest niezwykle ciekawy i dodaje dynamiki prostym wnętrzom.
Wybór płytek jest ogromny. Możemy wybrać wzory mozaikowe, imitujące drewno lub kamienie. Ponadczasowa nowoczesna glazura, to nie tylko glazura 3D. Wśród najchętniej kupowanych płytek znajdują się te o tradycyjnej barwie-kremowej, białej lub czekoladowej.
Jeśli marzy nam się jasna kuchnia, z naciskiem na biały, modny kolor, biała glazura do kuchni może łatwo ulegać zabrudzeniu. Gdy fronty szafek są w jasnym kolorze, możemy dobrać do nich płytki w kolorze kości słoniowej lub bardzo jasnej żółci. Pozwoli to na utrzymanie kuchni w odpowiedniej czystości.

 

Aby prawidłowo i skutecznie ułożyć glazurę, potrzebna będzie pomoc fachowca. Pamiętajmy o tym, by zaopatrzyć się w płytki z uwzględnieniem ewentualnych uszkodzeń w przyszłości lub podczas układania. Gdy tego nie zrobimy, może się okazać, że potrzebna do wymiany glazura 3D lub inna została wycofana ze sprzedaży.
Nowoczesna glazura jest niezbędna, gdy urządzamy kuchnię. Tańsze rozwiązania mogą być dobre na krótką metę. Ładna i solidna glazura do kuchni powinna służyć nam dłużej niż tapeta winylowa czy farba ścieralna.

 

bater.com.pl