Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 30, 2018 in Wnętrza |

Bożonarodzeniowe dekoracje na stół. Piękny stół na piękne Boże Narodzenie

Chyba nie ma w ciągu roku czasu, który wprowadzałby taką ilość dekoracji do naszych wnętrz jak Boże Narodzenie. Sklepy już kilka tygodni przed Wigilią zarzucają nas kolejnymi ofertami produktów, które mają ozdobić nasze domy. Można podążać za aktualną modą lub dopasować ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe na stół do stylistyki naszego wnętrza. Jak zrobić to tak, żeby było ze smakiem a przy tym praktycznie?

Bożonarodzeniowe dekoracje na stół – nie ilość się liczy

Ilość elementów ozdobnych jest olbrzymia. Możemy znaleźć wiele niewielkich szopek, wieńców świątecznych, świec i drobnych stroików. Oczywiście, warto żeby typowo bożonarodzeniowe elementy pojawiły się na stole, zadbajmy jednak, aby nie było ich za dużo. Nadmiar nigdy nie sprzyja, zwłaszcza jeśli między dekoracjami ma się również zmieścić jeszcze dwanaście potraw.

Dekoracje bożonarodzeniowe na stół – pomysł

Warto postawić na jeden centralny element widoczny dla wszystkich, a przy każdym nakryciu wprowadzić pojedyncze akcenty. Jeśli więc zdecydujemy się na większy ozdobny stroik, to niech przy każdym talerzu pojawi się niewielka gałązka z ozdobami w tym samym stylu i kolorach co centralna kompozycja. Bożonarodzeniowe dekoracje na stół to wielość możliwości wyrażania siebie.