Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 30, 2018 in Wnętrza |

Zielone meble kuchenne. Mała kuchnia – jakie kolory wybrać? Meble kuchenne segmenty

Aranżacja małych kuchni może być niezwykle trudna. To, co najbardziej wpływa na wizualne powiększenie pomieszczenia to kolorystyka. Wybranie minimalistycznych, skromnych barw sprawi, że kuchnia będzie wydawać się większa i bardziej przestronna. Jakie jednak kolory wybrać?

Zielone meble kuchenne

Jasne barwy sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przestronne. Nie musimy jednak ograniczać się do bieli i szarości! Zielone meble kuchenne w połączeniu z białymi ścianami i dobrym oświetleniem z pewnością stanie się przyjemniejsze, cieplejsze i wizualnie większe. W przypadku małych kuchni powinniśmy jednak decydować się na jasne odcienie zieleni, które nie przytłoczą aranżacji.

Meble kuchenne segmenty

Jeśli decydujemy się jednak na zabudowaną kuchnię powinniśmy wybierać szczególnie stonowane barwy. Meble kuchenne segmenty w delikatnych odcieniach brązów, beżów i szarości sprawią, że kuchnia nabierze nowoczesnego, skandynawskiego charakteru. W tym przypadku warto także zainwestować w chłodne oświetlenie, które doskonale współgra z minimalistyczną kolorystyką wnętrz.