Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 3, 2019 in Wnętrza |

Dodatki do pokoju dziecka – tapeta magnetyczna do pisania kredą.

Małe dzieci są zawsze pełne energii i mają głowę wciąż zmieniających się pomysłów. Warto zadbać o prawidłowy rozwój dziecka i zapewnić mu akcesoria, które pozwolą spożytkować ich zapał i energię.

 

2w1. Nauka i zabawa.

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko nie tylko spędzało czas na zabawie, ale i nauce. Dobry pomysłem są dodatki, które spełnią obie te role. W pokoju dziecka świetnie sprawdzi się więc tapeta magnetyczna do pisania kredą. Możesz przykleić ją w dowolnym miejscu, a Twoje pociechy będą miały niezłą frajdę w tworzeniu rysunków i naściennych malowideł. Tapeta może posłużyć także do celów dydaktycznych. Dzieci bez trudu będą mogły wykonywać na ścianie obliczenia matematyczne czy zapisywać słówka ucząc się języka obcego. Tapeta jest wielokrotnego użytku i jest łatwa w czyszczeniu – wystarczy zmazać kredowe napisy i już można zaczynać od nowa. W przeciwieństwie do tablic magnetycznych, tapetę można przykleić na każdego rodzaju powierzchni.

Gry dydaktyczne

Na rynku edukacyjnym istnieje szeroki wybór gier i zabawek, które mają wielorakie zadania: jedne pobudzają kreatywność, inne poszerzają zdolności matematyczne, a kolejne rozwijają wiedzę geograficzną. Wszystkie jednak mają wspólną cechę: uczą poprzez zabawę. Gry dydaktyczne stymulują pracę mózgu dziecka, co jest niezwykle istotne w jego ciągłym rozwoju. Z grami edukacyjnymi nauka nie będzie już przykrym obowiązkiem, a przyjemnym spędzaniem czasu. Takie pomoce edukacyjne to ważny dodatek do pokoju naszej pociechy. Często gry są dopasowane do poziomu i wieku dziecka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.