Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 30, 2018 in Wnętrza |

Jak urządzić salon?

Salony można dekorować i przekształcać na wiele sposobów i przy różnych budżetach. Ale jeśli chcesz uzyskać miejsce, które wzbudza podziw i zazdrość gości! Możemy potrzebować trochę wysiłku, ładnego designu i niesamowitych pomysłów. Zapewni to przytulność, harmonię i komfort w nowym salonie.

 

Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o stylu, który chcesz wytworzyć w swoim salonie. W ten sposób będziesz wiedział jakie meble i akcesoria masz do wyboru i nie będziesz szukał czegoś, co nie dostosuje się do pożądanego stylu. Jeśli nie masz dużego budżetu, będziesz musiał pomyśleć o wydatkach.

Przed rozpoczęciem malowania i dekoracji zaleca się sprawdzenie stanu ścian i podłóg, aby upewnić się, że nie mają wilgoci, która mogłaby uszkodzić pracę. W czasie zakupów wybieraj rzeczy wysokiej jakości, nawet jeśli są nieco droższe. W ten sposób zapewnimy, że będą one trwać dłużej, a Twoja inwestycja nie pójdzie na marne.
Narożniki to przestrzenie, które wielu z nas ignoruje podczas dekoracji. Koncentrujemy się na największych przestrzeniach i co najwyżej zajmujemy się instalowaniem mebli w narożnikach. Inni po prostu je tam zostawiają jako puste i nieużywane przestrzenie. Ale nie martw się, tutaj pokażemy ci, jak ozdobić narożnik salonu.

Użyj półek

Z jednej strony są pływające półki specjalnie stworzone dla narożników, ale są też normalne półki, które można zainstalować samodzielnie i nadać im pożądany kształt.

Rośliny!

To klasyczne rozwiązanie, łatwe i bardzo piękne. Rośliny zawsze będą stanowić wkład do twoich przestrzeni i jesteśmy pewni, że będą wyglądać niesamowicie w każdym pomieszczeniu. W rogach możesz umieścić wysoką roślinę, która przyciąga uwagę i zajmuje niezbędną przestrzeń, ale układ z kilkoma mniejszymi roślinami jest również świetną opcją i nie ma znaczenia, czy są to prawdziwe, czy sztuczne rośliny.