Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 21, 2022 in Wnętrza |

Najlepsze lustra w Krakowie

Czy pragniesz, aby Twoje mieszkanie bądź pomieszczenie w firmie nabrało eleganckiego, modnego wyglądu? Świetnym i niebanalnym rozwiązaniem będzie zawieszenie w reprezentacyjnym miejscu dekoracyjnego lustra Kraków – gdzie znaleźć najlepszą firmę oferującą kompleksowe wykonanie luster na zamówienie?

Odwiedź koniecznie stronę koremba.pl – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz a fachowcy niezawodnie doradzą w sprawie zakupu interesującego Cię produktu. Firma ma do zaooferowania ogromny wybór luster, które zamówić możesz na dowolny wymiar oraz w każdym interesującym Cię kształcie. Nasze produkty możemy poddać dekoracyjnym czynnościom wykończeniowym, takim jak piaskowanie powierzchni (co czyni je matowymi), zarówno na stronie spodniej jak i na szklistej. Zamówić możesz u nas także oświetlenie luster, co sprawi, że będą nie tylko bardziej eleganckie, ale i praktyczne. Mogą to być reflektorki, oświetlenie ledowe lub klasyczne lampy i kinkiety.

Spodnia strona zamawianych u nas luster może zostać dodatkowo podklejona ochronną folią, która stanowić będzie dodatkowe zabezpieczenie w przypadku stłuczenia. Wówczas odłamki szkła nie rozprysną nam się po całej podłodze.
Jeśli chcemy zastosować lustro w pomieszczeniu o większej wilgotności, np. w łazience, dobrym rozwiązaniem jest podklejenie go folią grzewczą do luster CFL.

Dzięki temu nasze dekoracyjne lustro nie będzie zachodziło parą, co jest dość uciążliwe. Krawędzie naszych luster zamówić można zarówno szlifowane jak i fazowane. Oferowana szerokość fazy to mm – 40mm.

Zamawiając u nas lustro masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, ponieważ stosujemy wyłącznie szkło AGC.
Nasze produkty montowane są na ścianach przy wykorzystaniu najlepszych specjalistycznych klejów tak cenionych na świecie marek jak: Dow Corning, Ottochemie i CRL.