Pages Menu

Categories Menu

Posted by on cze 2, 2018 in Wnętrza |

Dekoracja z kwiatów i warzyw na stół. Jak sezonowo udekorować stół?

Stół bywa centrum domowego wszechświata, w którym spotykają się wszyscy domownicy. To miejsce rodzinnych posiłków, przyjmowania gości czy wielogodzinnych rozmów ze znajomymi. Warto zatem pamiętać, żeby zawsze wyglądał pięknie i zachęcająco do spędzania przy nim czasu.

Dekoracja z kwiatów na stół – jak sprawić, żeby wyglądał pięknie

Stół powinien być ozdobą, nie tylko w trakcie posiłków. Warto zatem zadbać, żeby panował na nim zawsze porządek. Wszystkie zbędne przedmioty lepiej schować z pola widzenia i odłożyć je na właściwe miejsce. Dodatkowo stół może również być dekoracją! Oprócz standardowych obrusów i serwetek, które na nim kładziemy, istnieje również szereg sposobów, jak pięknie go ozdobić. Jednym z pomysłów jest dekoracja z kwiatów na stół. Piękny bukiet ze świeżych kwiatów, które zebraliśmy własnoręcznie podczas spaceru lub kupiliśmy w kwiaciarni, zawsze prezentuje się świetnie.

Dekoracje z warzyw na stół

Inną opcją są sezonowe pomysły, które zaczerpnąć można też z szeregu czasopism lub z Internetu na dekoracje z warzyw na stół. Jesienne dynie czy nowalijki ułożone w dużej misie stają się efektowną ozdobą, która może być również inspiracją dla dziennego jadłospisu.