Pages Menu

Categories Menu

Posted by on kwi 3, 2018 in Wnętrza |

Aranżacje jadalni z salonem. Pokój dzienny z jadalnią: jak go urządzić? Nowoczesne meble do jadalni i salonu

Połączenie jadalni z salonem może być wyjątkowo trudne do urządzenia. W końcu to jedno pomieszczenie, które musi połączyć dwie funkcje. Jak urządzić pokój dzienny wraz z sypialnią?

Aranżacje jadalni z salonem

Aranżacje jadalni z salonem zwykle dotyczą stosunkowo dużych, przestronnych pomieszczeń. To doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu lub domu oraz urządzanie praktycznej powierzchni, która będzie równocześnie spełniać dwie funkcje. Najważniejszym elementem jest wizualne oddzielnie miejsca odpoczynku (sofy i stolika kawowego) od dużego stołu z krzesłami, który będzie pełnił funkcję jadalni. Możemy to zrobić zarówno poprzez zastosowanie regału pełniącego funkcję “ścianki”, jak i poprzez umiejscowienie stołu za oparciem sofy, co nada swoiste wrażenie oddzielenia dwóch części pomieszczenia.

Nowoczesne meble do jadalni i salonu

Pomieszczenie, które będzie pełnić dwie funkcje równocześnie powinno być przede wszystkim przestronne, by uniknąć wrażenia przesadyzmu i chaosu. Warto wybierać klasyczne i nowoczesne meble do jadalni i salonu, które są minimalistyczne i proste. Powinniśmy również wybierać neutralne, jasne kolory, które uzupełnione zostaną przez dodanie ewentualnych bardziej wyrazistych dodatków, akcesoriów i ozdób.