Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 3, 2018 in Wnętrza |

Nowoczesne meble do salonu i jadalni. Jadalnia: trzy aranżacje, które warto poznać. Producent mebli do jadalni

Aranżacja jadalni może być wyjątkowo absorbującym wyzwaniem. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na komfort użytkowania i jakość mebli, które będą narażone na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Przedstawiamy trzy style aranżacji, które pomogą w wystroju własnej przestrzeni!

Nowoczesne meble do salonu i jadalni

Styl nowoczesny charakteryzuje się minimalizmem, stonowanymi kolorami i przestronnością. Aranżacje tego typu doskonale sprawdzą się w mieszkaniach miłośników skandynawskiej prostoty. Nowoczesne meble do salonu i jadalni zwykle wykonane są z drewna, jednak często łączą także chromowane lub szklane elementy. Dominuje stonowana kolorystyka: brąz, czerń, beż, szarości i biel.

Jadalnia w stylu rustykalnym

Rustykalna jadalnia to przed wszystkim naturalne materiały. Wykorzystuje się niemalowane (lub malowane na biało) drewno i cegły. Jadalnie w tym stylu często są stosunkowo surowe, jednak możemy je uatrakcyjnić poprzez wykorzystanie zielonych roślin doniczkowych, suszonych ziół czy regionalnych wyrobów ceramicznych. Producent mebli do jadalni w stylu rustykalnym powinien cechować się przede wszystkim doskonałą jakością oraz wykorzystaniem surowców naturalnych.

Producent mebli do jadalni  – Angielska elegancja w jadalni

Angielskie jadalnie łączą w sobie prostotę i jasną kolorystykę pomieszczeń nowoczesnych z delikatnymi zdobieniami klasycyzmu. Są to pomieszczenia jasne i przestronne, często wykorzystuje się białe meble z niewielkimi zdobieniami i ornamentami. Tutaj najczęściej wykorzystuje się witryny i komody, których unika się w stylu nowoczesnym czy rustykalnym. Producent mebli do jadalni w stylu angielskim powinien być wybierany przede wszystkim w oparciu o względy wizualne.