Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 2, 2018 in Wnętrza |

Jesienne dekoracje na stół. Jesień za oknem, jesień na stole – jak wykonać piękne ozdoby sezonowe? Ozdoby na stół zrób to sam

Jesień to piękny czas. Za oknem wciąż świeci słońce, pojawiają się złociste kolory wokół, wciąż możemy korzystać z wielu pysznych darów natury. W jaki sposób przenieść tę złotą porę roku do naszych wnętrz, żeby móc się nią cieszyć również podczas domowych posiłków? Czy istnieją jakieś ozdoby na stół zrób to sam – tanie i efektowne?

Jesienne dekoracje na stół

Jesienny urodzaj powinien zagościć również na naszył stołach i to nie tylko w formie aromatycznych potraw. Oczywiście bukiety kwiatów z wplecionymi wielobarwnymi liśćmi będą wyglądały pięknie. Można je również uzupełnić o misy z warzywami i owocami oraz o drobne dekoracje np. z kasztanów, żołędzi lub jarzębiny.

Ozdoby na stół zrób to sam – odwzorowanie jesiennych kolorów i kształtów

Osoby o większej cierpliwości mogą również wykonać jesienne dekoracje na stół samodzielnie – tworząc własnoręcznie świece z zatopionymi liśćmi i np. szyszkami. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Dzięki temu zyskujemy piękne i praktyczne elementy dekoracyjne o zupełnie niepowtarzalnym charakterze. Może to być również świetny sposób na spędzenie czasu z naszymi pociechami.